Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Windoor Boxing Night Szydłowiec - Walki K1

 
Windoor Boxing Night 18.06.2016r. Szydłowiec. Gala Boksu Zawodowego & K1. Dzięki uprzejmości bokser.org wycięliśmy z ich nagrania i skleiliśmy video z samych walk K1, w których zaprezentowali się zawodnicy SKS KB Viktoria Szydłowiec. Pierwsza walka : Dawid Nitek(Viktoria Szydłowiec) Vs. Dominik Kaleta(SK KickBoxing Kielce) od 00:00 - 16:20. Druga walka : Piotr Kowalski(Viktoria Szydłowiec) Vs. Marcin Pluta(Puncher Radom) od 16:20 - 29:55. Trzecia walka Mateusz Rycerski(Viktoria Szydłowiec) Vs. Jerzy Wroński(Palestra Warszawa) od 29:55 - 44:14. facebook.com/KBViktoria

 


SpecificLife SpecificPhoto
 
Data pliku video: 2016-06-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola