Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SKS KB Viktoria Szydłowiec NABÓR 2016/2017

 
WAŻNE CZYTAJ ○○○ Nie ma się co zrażać, treningi grupy początkującej, jak sama nazwa wskazuję, będą uczyć podstaw w wymienionych w ie sztukach . Windoor Boxing Night 18.06.2016r. Szydłowiec. Gala Boksu Zawodowego & K1. Dzięki uprzejmości wycięliśmy z ich nagrania i skleiliśmy video . Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi Zawodowej Gali Boksu & K1, która odbędzie się 18 czerwca 2016 w Szydłowcu, na dziedzińcu Szydłowieckiego Zamku. Old Finders czyli wyprawy, różnorakie eksploracje opuszczonych terenów, różnorodne montaże i przede wszystkim y reżyserowane .

 


Sylvia Garza
 
Data pliku video: 2017-10-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola