Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przebudowa drogi powiatowej w Gąsawach Rządowych i Bieszkowie Dolnym Trwają prace związane z przebudową drogi powiatowej w Gąsawach Rządowych i Bieszkowie Dolnym.

Data publikacji: 2015-08-07, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W obu miejscowościach przebudowywana jest droga powiatowa nr 4015W Szydłowiec – Mirów – granica województwa na odcinku o długości ponad 2 000 m. Powstają nowe chodniki z kostki betonowej, zjazdy, zatoki postojowe, modernizowane są rowy, przebudowywana zostaje nawierzchnia drogi na odcinku o długości 800m. Prace wykonuje firma Budromost - Starachowice wyłoniona w drodze przetargu. Inwestycja jest prowadzona w ramach zadania pod nazwą „Poprawa bezpieczeństwa, dostępności i Rozwoju na drogach powiatowych Powiatu Szydłowieckiego stanowiących połączenie z drogą krajową nr 7 i drogą wojewódzką nr 744 poprzez przebudowę drogi powiatowej nr 4015W Szydłowiec – Mirów – gr. Województwa w m: Gasawy Rządowe i m. Bieszków Dolny – Etap II” w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój”. To kolejna...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87901/przebudowa_drogi_powiatowej_w_gasawach_rzadowych_i_bieszkowie_do
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola