Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prezentacja kandydatów na radnych miejskich Szydłowiec Wybory 2018

 
Drodzy Państwo Burmistrz i zarazem kandydat na Burmistrza Szydłowca przedstawił wszystkich kandydatów startujących z jego listy. Na tej liście mamy cały przekrój społeczników ludzi zasłużonych dla naszego miasta. Wielu z nich to wasi znajomi. Ja wiem że na różnych listach macie Państwo też swoich znajomych ale jak chcecie po raz kolejny wybrać Artura Ludwa na burmistrza Szydłowca nie możemy zapomnieć, że burmistrz bez radnych nic nie zrobi. Dlatego by projekty burmistrza mogły być realizowane musi mieć radę która mu to umożliwi. To jest bardzo ważne by zagłosować dla dobra nas wszystkich. Dość chyba mamy już waśni sporów i robienia sobie na złość. Takie mam osobiste życzenie by rada działała jak jeden wspólny organizm a radni i burmistrz stanowili poszczególne organy, bez których całość nie może żyć. Dlatego pójdźcie Państwo na wybory dnia 21 października i oddajcie głos zgodnie z własnym sumieniem.

 


Łukasz Piorun
 
Data pliku video: 2018-10-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola