Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otwarcie świetlicy wiejskiej w Rogowie

Data publikacji: 2010-08-17, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Rogowie miało miejsce 14 sierpnia br. Zrealizowanie zadania było możliwe dzięki dofinansowaniu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 działanie Odnowa i Rozwój Wsi. W obecności zaproszonych gości władze gminy dokonały uroczystego przekazania kluczy sołtysowi Rogowa Marianowi Zdziechowi. Na uroczystość przybyli również przedstawiciele Powiatu Szydłowieckiego: Jarosław Basiak, Dariusz Stąpor oraz Andrzej Szymon Woda, którzy przekazali upominki na rzecz nowo otwartej świetlicy. Społeczność lokalna gminy oraz zaproszeni goście mogli obejrzeć występ zespołu ludowego „Rogowianki” oraz występ Aktywu Kobiet Wiejski działającego przy Gminnej Bibliotece w Mirowie. Przyśpiewki na ludową nutę wprowadziły wszystkich w radosny i biesiadny nastrój. Na koniec mieszkańcy sołectwa zaprosili zebranych na smaczne jadło.

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87967/otwarcie_swietlicy_wiejskiej_w_rogowie
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola