Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do szachownicy

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Klub Sportowy ALTERATYWA zaprasza wszystkich (czynnych i biernych) sympatyków szachów, do wzięcia udziału w imprezach sportowych oraz treningach i szkoleniach organizowanych przez nasz klub na terenie Szydłowca. Aktualnie prowadzimy szereg działań w kierunku popularyzacji i rozwoju szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Już w najbliższą niedzielę, w budynku Starostwa Powiatowego w Szydłowcu odbędą się Mistrzostwa Powiatu Szydłowieckiego w Szachach Błyskawicznych, których współorganizatorem, patronem honorowym i fundatorem większości nagród jest Starosta Szydłowiecki (regulamin zawodów dostępny poniżej). Udział w rozgrywkach wziąć mogą wszyscy (zgłoszeni uprzednio) mieszkańcy powiatu szydłowieckiego lub osoby aktualnie pracujące lub uczące się na tym terenie. Inną imprezą organizowaną cyklicznie, są comiesięczne turnieje w ramach Szydłowieckiej GRAND PRIX w Szachach. Zapraszamy na start...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/144477/zaproszenie_do_szachownicy
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola