Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zanotowano największy spadek bezrobocia

Data publikacji: 2018-02-16, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W latach 2013 - 2016 zanotowano największy spadek bezrobocia, który wynosił średnio ok. 5% rocznie. Obecnie notujemy dalsze obniżanie stopy bezrobocia. Statystyki pokazują, iż w 2013 roku było zarejestrowanych 6 183 osoby, natomiast w roku 2017 - 3 725 osób. W ubiegłym roku na aktywizację osób bezrobotnych zaangażowano 13 540 000 zł. Wsparcie finansowe, z którego skorzystali zarówno bezrobotni jak i pracodawcy, pochodziło m.in. z Funduszu Pracy (środki krajowe), Europejskiego Funduszu Społecznego oraz programów regionalnych i innych źródeł. Wsparciem Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu w 2017 roku zostało objęte 1 292 osoby. Na bazie dobrej współpracy z Powiatową Radą Rynku Pracy został wypracowany korzystny model podziału środków na poszczególne formy aktywizacji - dający dobre wyniki. Odnosząc się do kwestii spadającego bezrobocia starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki,...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/128570/zanotowano_najwiekszy_spadek_bezrobocia
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola