Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

Data publikacji: 2018-02-13, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z obchodzonym 21 lutego Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego kierownik Powiatowej Biblioteki Publicznej w Szydłowcu zaprasza 26 lutego 2018 r. o godzinie 9:00 do świetlicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu przy ulicy Zamkowej 1, gdzie odbędzie się VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorami tej imprezy kulturalnej są: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szydłowcu we współpracy z: Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Szydłowcu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu szydłowieckiego i ma na celu kształcenie zdolności pięknego czytania ze zrozumieniem, rozbudzanie wyobraźni, a przede wszystkim pielęgnowanie żywego kontaktu z książką i rozwijanie potrzeby obcowania z nią każdego dnia....

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/128269/viii_powiatowy_konkurs_pieknego_czytania
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola