Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Starosta Włodzimierz Górlicki z Honorową Statuetką Związku Powiatów Polskich

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
18 października podczas ostatniej w tej kadencji sesji Rady Powiatu w Szydłowcu, Starosta Włodzimierz Górlicki otrzymał z rąk Pani Bernadety Skóbel, Honorową Statuetkę Związku Powiatów Polskich. Prestiżowe wyróżnienie zostało nadane przez Prezesa Zarządu ZPP Ludwika Węgrzyna za „szczególny wkład w rozwój lokalny, a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej”. Nagroda wiąże się równocześnie z przyznaniem tytułu „Samorządowca 20-lecia”.

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/142988/starosta_wlodzimierz_gorlicki_z_honorowa_statuetka_zwiazku_powia
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola