Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Powiatu w Szydłowcu #2

Data publikacji: 2018-12-18, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
II sesja obecnej kadencji Rady Powiatu w Szydłowcu, miała na celu m.in. określenie składu osobowego oraz wybór Przewodniczących Komisji Stałych. Zanim jednak doszło do głosowań, w których po raz pierwszy wykorzystany został elektroniczny system liczenia głosów, radni przyjęli protokół z poprzedniej sesji, a także zapoznali się z informacjami na temat wykonania uchwał oraz prac Zarządu Powiatu pomiędzy sesjami. Następnie w wyniku głosowań ustalono członków każdej z Komisji. Skład Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa tworzą: Anita Gołosz – Przewodnicząca, Włodzimierz Górlicki, Piotr Kornatowski, Karol Siebyła, Roman Woźniak Członkami Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Rodziny, zostali: Agnieszka Sobutka-Klepaczewska – Przewodnicząca, Alicja Figarska, Joanna Nina Kowalik, Barbara Majewska, Dariusz Mamla. Komisję Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa tworzą: Robert Górlicki –...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/145916/sesja_rady_powiatu_w_szydlowcu_2
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola