Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Powiatu podsumowująca kadencję

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Sprawozdanie z działalności Rady Powiatu w Szydłowcu za okres V kadencji 2014-2018 było jednym z głównych punktów ostatniej w tej kadencji sesji w dniu 18 października. Podsumowania pracy Rady Powiatu, w której zasiadało siedemnastu radnych: Krzysztof Rejczak, Karol Siebyła, Cezary Sierawski, Dariusz Mamla, Janina Bodo, Barbara Majewska, Aneta Majsiak-Gromek, Robert Górlicki, Piotr Kornatowski, Rajmund Mamla, Kazimierz Nędzka, Sławomir Nojek, Krzysztof Parszewski, Paweł Zawodnik, Roman Woźniak i Włodzimierz Górlicki, dokonała jej przewodnicząca - Anita Gołosz. Radni w okresie od 1 grudnia 2014 roku do 18 października 2018r, obradowali 43 razy, podejmując w tym czasie 265 uchwał. Złożono 58 interpelacji pisemnych, 26 zapytań ustnych oraz 7 wniosków. Tematami wiodącymi na sesjach były: uchwalanie budżetu powiatu, sprawozdania z wykonania budżetu i udzielania absolutorium dla Zarządu, sprawozdania Starosty Szydłowieckiego...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/142836/sesja_rady_powiatu_podsumowujaca_kadencje
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola