Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat postawił na aktywność

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
OSA, czyli Otwarta Strefa Aktywności powstanie do końca września br. przy Zespole Szkół im. KOP w Szydłowcu. Powiat Szydłowiecki uzyskał na ten cel 50-procentowe dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystki, a całkowita wartość wydatków związanych z realizacją zadania inwestycyjnego wynosi 81 500 000 zł. W skład nowego obiektu sportowo- rekreacyjnego wchodzi plac zabaw o charakterze sprawnościowym, strefa relaksu oraz siłownia plenerowa. Ta ostatnia, zostanie wyposażona w słupy fitness, orbitrek i koło Tai Chi. Zamontowany zostanie także twister, wioślarz, motyl rozciągający i prostownik pleców. Oferta wspomagająca ogólną kondycję fizyczną kierowana jest do wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych. Z pewnością ucieszą się z tego faktu uczniowie klas mundurowych w Zespole Szkół im. KOP, którzy dodatkowo będą mogli poprawiać swoją sprawność korzystając z zamontowanych urządzeń oraz uczniowie...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/139405/powiat_postawil_na_aktywnosc
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola