Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podjazd dla osób niepełnosprawnych w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

Data publikacji: 2010-12-15, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Szydłowcu zyskała podjazd dla osób niepełnosprawnych. Niewątpliwie zwiększy to komfort w dostaniu się do placówki osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna ma swoją siedzibę przy ul. Kościuszki 185 w Szydłowcu oferuje pomoc dzieciom i młodzieży, rodzicom, oraz nauczycielom. Poradnia szczególnie zachęca do korzystania z pomocy: • Dzieci, które mają trudności w nauce, • Dzieci i młodzież sprawiające trudności wychowawcze, • Dzieci i młodzież niepełnosprawną, • Uczniów zdolnych, • Uczniów szukający porad w sprawie wyboru szkoły i zawodu, • Rodziców i nauczycieli, którzy napotykają trudności w pracy wychowawczej.

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87950/podjazd_dla_osob_niepelnosprawnych_w_poradni_psychologiczno__ped
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola