Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pieszo z Majdowa do Łazów nowym chodnikiem

Data publikacji: 2012-10-17, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Szydłowiecki kontynuując zamysł poprawy bezpieczeństwa pieszych, systematycznie oddaje do użytku nowe odcinki chodników. 11 października komisja w składzie: Roman Woźniak – Wicestarosta oraz Magdalena Kisiel i Ryszard Krzemiński, pracownicy Starostwa, oddała do użytku chodnik przy drodze powiatowej Ciechostowice – Łazy. Jest to odcinek Majdów – Łazy (Etap I) o długości 335m. Przy odbiorze chodnika uczestniczyli Artur Ludew Radny Powiatu w Szydłowcu, Dorota Jakubczyk oraz inspektor nadzoru Marek Ruszczyk Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Szydłowcu a także wykonawca, przedstawiciel firmy „As” Kazimierz Starobrat. Koszt inwestycji wyniósł 97 992,48 zł.

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87925/pieszo_z_majdowa_do_lazow_nowym_chodnikiem
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola