Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pięciolecie "Szydłowieckich Pasjonatek"

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-25
A A AWydrukDrukuj  
 
W 2013 roku narodził się pomysł mający na celu integrację międzypokoleniową, poprzez wzniecanie i podsycanie pasji do rękodzieła. Idea szybko przerodziła się w sprawnie działający ruch, który dziś znany jest pod hasłem „Szydłowieckie Pasjonatki”. Grupa bardzo uzdolnionych Pań z wielką werwą uczy wszystkich chętnych czerpać inspirację z literatury polskiej i światowej, poznawać techniki, które można wykorzystać zarówno w pracach plastycznych, jak i codziennym życiu. Promuje ponadto ciekawą formę spędzania wolnego czasu, poprzez praktyczne i twórcze zagospodarowanie talentów i umiejętności. „Pasjonatki” dążą do tego, by wrażliwi na piękno uczestnicy warsztatów, poszukiwali dla siebie nowych form realizacji artystycznych wizji i dzięki nim wzmacniali poczucie własnej wartości. Jest szansa, że wyrobione w ten sposób manualne oraz intelektualne nawyki, zaowocują licznymi sukcesami...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/139170/pieciolecie_szydlowieckich_pasjonatek
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola