Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nową drogą w Bieszkowie

Data publikacji: 2017-07-19, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W czerwcu oddano kolejną drogę do użytku. „Przebudowa drogi powiatowej nr 4015W Szydłowiec-Mirów N.-gr.woj. na odcinku w m.Bieszków Dolny” to zadanie wykonane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Drogę przy udziale Przewodniczącej Rady Powiatu Anity Gołosz, odebrała komisja w składzie: Adam Włoskiewicz – przewodniczący komisji, Wicestarosta; Marek Ruszczyk – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych oraz Magdalena Kisiel i Sylwia Pietras – Wolska, reprezentujące Starostwo Powiatowe w Szydłowcu. W odbiorze uczestniczył też przedstawiciel Budromostu, firmy wyłonionej w drodze przetargu nieograniczonego oraz inspektor nadzoru. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie” Operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 4015W Szydłowiec- Mirów...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/116874/nowa_droga_w_bieszkowie
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola