Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nocny dyżur aptek - będą zmiany

Data publikacji: 2018-12-31, Data modyfikacji: 2019-01-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Radni Rady Powiatu w Szydłowcu przyjęli uchwałę w sprawie ustalenia godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu szydłowieckiego, zapewniających dostępność świadczeń w porze nocnej, w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy. Przyjęcie uchwały odbyło się po zasięgnięciu opinii burmistrza i wójtów oraz Okręgowej Izby Aptekarskiej. Pozytywną opinię do projektu wydała Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Rodziny Rady Powiatu w Szydłowcu. Zmianą, z którą spotkają się pacjenci, jest dostępność aptek w porze nocnej. Przez cały tydzień roboczy (od poniedziałku do piątku) dyżur w godzinach od 23.00 do 7.00 ma charakter dyżuru telefonicznego. Otwarcie apteki nastąpi każdorazowo, w ciągu 20 minut, od telefonicznego zgłoszenia takiej potrzeby przez personel Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej w Szydłowcu. W sobotę, niedzielę i dni świąteczne – wskazana w harmonogramie apteka – pełni dyżur całodobowo. ...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/146443/nocny_dyzur_aptek__beda_zmiany__
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola