Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Myśliwi z darem życia: DARZ BÓR - DASZ KREW

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogólnopolska akcja DARZ BÓR - DASZ KREW zorganizowana pod patronatem Narodowego Centrum Krwi i Polskiego Związku Łowieckiego to dar polskich myśliwych dla osób potrzebujących. Akcja rozpoczęła się na terenie działalności radomskiego Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego 9 sierpnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu. Wśród uczestników byli również myśliwi z ziemi szydłowieckiej, których obwody łowieckie znajdują się na terenie powiatu szydłowieckiego. Koordynatorem akcji był Hubert Ogar z Koła Łowieckiego Soból w Szydłowcu i współkoordynatorem Moniką Szymkiewicz z Koła Łowieckiego Szarak, wśród myśliwych honorowo oddających krew obecni byli również Paweł Wudarczyk z Koła Łowieckiego Bażant oraz sokolnik Ireneusz Król. W akcji mogą uczestniczyć nie tylko myśliwi również ludzie dobrego serca. Każda osoba, która chce...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/138660/mysliwi_z_darem_zycia_darz_bor__dasz_krew
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola