Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Łączy Nas Szydłowiec" - ENERGY Szkoła Języków Obcych

 
Żyjesz w Szydłowcu? Jesteś przedsiębiorcą? Dużej lub małej firmy? Jesteś stowarzyszeniem lub instytucją? Jesteś człowiekiem pełnym pomysłów? Społecznikiem? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to program partnerski "ŁĄCZY NAS SZYDŁOWIEC" jest skierowany do Ciebie!!! :) Portal naszszydlowiec.pl jako pierwsze medium lokalne w okolicy proponuje wszystkim współpracę opartą na wspólnej korzyści! Szczegółów dotyczących programu "ŁĄCZY NAS SZYDŁOWIEC" dowiecie się bezpośrednio od portalu Nasz Szydłowiec : pl. Rynek Wielki 5, 1 piętro tel: 505-279-825 mail: redakcja.naszszydlowiec malpka gmail.com wiadomość priv: facebook.com/NaszSzydlowiecPortal Zapraszamy i oczywiście zachęcamy!

 


NaszSzydlowiecTV
 
Data pliku video: 2016-08-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola