Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert Chóru Mariańskiego z Krakowa

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko wraz z Parafią w Orońsku, zapraszają na koncert Chóru Mariańskiego z Krakowa pod dyrekcją Maestro dr Jana Rybarskiego, zatytułowany „Laudate Libertas – Chwalmy Wolność”. Wydarzenie będzie miało miesjce 23 września 2018 roku o godzinie 12.30, w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Orońsku. Chór o światowej renomie i ponad pięćdziesięcioletniej tradycji uświetni również celebrę Mszy świętej o godzinie 11.30. Zaprezentowany zostanie bogaty repertuar muzyki sakralnej, a także muzyki klasycznej różnych epok: od średniowiecza i renesansu, po współczesność. W repertuarze znajdą się utwory autorstwa m.in. Norwida, Słowackiego, Baczyńskiego, Jana Pawła II, a w szczególności: „Moja Piosnka”, „Wszystko, co Polskę stanowi”, „Ave Maria”, „Czego chcesz od nas Panie”, „Alleluja”,...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/140487/koncert_choru_marianskiego_z_krakowa_
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola