Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne inwestycje na drogach powiatowych

Data publikacji: 2014-07-03, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W trzech kolejnych gminach Powiatu Szydłowieckiego przebudowane zostały drogi powiatowe. W gminie Chlewiska przebudowany został odcinek drogi Sulistrowice – Zawonia - Ostałów na odcinku Zawonia-Ostałów, gminie Orońsko odcinek Wolanów – Guzów – Orońsko na odcinku Orońsko – Guzów, a w gminie Szydłowiec odcinek drogi powiatowej Hucisko –Budki II. Wszystkie trzy inwestycje zostały zrealizowane ze środków Powiatu Szydłowieckiego na łączną kwotę ponad 340 tysięcy złotych, wykonawcą było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Karola Cieśli z Chybic. W odbiorze inwestycji wzięli udział Roman Wożniak Wicestarosta Powiatu Szydłowieckiego , Marek Figarski Członek Zarządu Powiatu ,a także Marek Ruszczyk Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Przedstawiciel wykonawcy oraz Inspektor nadzoru. Wymienione odcinki to kolejne z wielu zaplanowanych inwestycji drogowych na terenie...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87910/kolejne_inwestycje_na_drogach_powiatowych
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola