Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne drogi oddane do użytku

Data publikacji: 2012-07-12, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu, a także by poprawić komfort użytkowania dróg, Powiat Szydłowiecki systematycznie oddaje do użytku kolejne odcinki przebudowanych szlaków komunikacyjnych. 6 oraz 9 lipca oddano do ruchu odcinki przebudowanych dróg powiatowych. Zakończyły się cztery inwestycje tj. Przebudowa drogi powiatowej nr 4015W Szydłowiec – Mirów na odcinku Bieszków Dolny – Rogów, Przebudowa drogi powiatowej nr 4007W Hucisko – Budki II, Przebudowa drogi powiatowej nr 4008 W Chronów –Wawrzyszów na odcinku Chronów Kol. Dolny – Chronów Kol. Górny, Przebudowa drogi powiatowej nr 3562W Orońsko-Mniszek na odcinku Chałupki Łaziskie-Mniszek. Wykonaniem robót zajmowały się dwie firmy „DROGMAS” oraz „As” . Koszt czterech inwestycji przekroczył 480 000,00 zł i w całości został sfinansowany ze środków...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87928/kolejne_drogi_oddane_do_uzytku
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola