Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jasełka w "Sienkiewiczu"

Data publikacji: 2018-12-18, Data modyfikacji: 2018-12-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Ostatnim przedświątecznym wydarzeniem w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza, były jasełka. Uczniowie klasy I B, pod opieką nauczycielek: Agnieszki Kamińskiej i Anny Bąk oraz ks. Norberta Skawińskiego, który zorganizował kostiumy i wspomógł przedsięwzięcie konsultacjami duchowymi, przedstawili historię dziejącą się zarówno w starożytności, gdy przychodził na świat Jezus Chrystus, jak i we współczesności, gdy młodzi ludzie odchodzą od wiary i Boga, a jednak w wyniku pewnych zdarzeń, zmieniają nastawienie i dokonują w sobie przemiany. Po zakończeniu jasełek życzenia do wszystkich zgromadzonych skierował dyrektor szkoły Karol Kopycki.

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/146216/jaselka_w_sienkiewiczu
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola