Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inwestycje drogowe w Wałsnowie i Mirowie Starym

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Komisja pod przewodnictwem Adama Włoskiewicza, Wicestarosty, odebrała dwie inwestycje: w Wałsnowie i Mirowie Starym. W miejscowości Mirów Stary, komisja przy udziale Anity Gołosz Przewodniczącej Rady Powiatu w Szydłowcu, odebrała przebudowaną drogę powiatową na odcinku Mirówek – Mirów Stary. Inwestycja warta ponad 190 tyś zł została wykonana przez firmę LIS – TEL z Szydłowca. W Wałsnowie przy udziale Henryka Nosowskiego, Wójta Gminy Orońsko i Romana Woźniaka Radnego Rady Powiatu odebrano inwestycję wartą ponad 56 tyś. zł. Nowy chodnik wykonała firma Bruker z Radomia.

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/142090/inwestycje_drogowe_w_walsnowie_i_mirowie_starym
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola