Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inwestycje drogowe w powiecie

Data publikacji: 2011-07-01, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Dwa odcinki wyremontowanych dróg powiatowych odebrano w czwartek 30 czerwca 2011 r. Prace prowadzone były na drogach powiatowych w gminach Mirów i Orońsko. Na drodze powiatowej nr 4015W Szydłowiec – Mirów na odcinku Bieszków Dolny – Rogów położono 700 metrów nowej nawierzchni oraz wykonano umocnienie poboczy i renowację rowów bocznych. Środki, które zostały przeznaczone na ten cel pochodziły w całości z budżetu Powiatu Szydłowieckiego. Koszt inwestycji wyniósł 290 tysięcy złotych. W skład komisji odbiorczej, której przewodniczył Wicestarosta Roman Woźniak weszli ponadto: Marek Ruszczyk, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Szydłowcu i Ryszard Krzemiński z Wydziału Budownictwa i Architektury. Odbiór drogi odbył się przy współudziale Inspektora Nadzoru Jerzego Fereta, Przewodniczącego Rady Powiatu w Szydłowcu Marka Sokołowskiego, radnego Rady Powiatu Jarosława...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87938/inwestycje_drogowe_w_powiecie
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola