Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

HardBass Szydłowiec (Poland)

 
1.3.1.2. ;) Zanim skomentujesz, przeczytaj opis, chyba, że jesteś psem, konfidentem lub lewakiem, to wypie*dalaj. Żaden z nas nie miał na celu obrażania Polskich barw, a to że mieliśmy opaski na ramieniu nikogo nie powinno boleć, bo ich nie deptamy, jesteśmy trzeźwi itp. W internecie byle pi*da ma głos, więc nawet nie przejmujemy się waszymi peda*skimi komentarzami. Before you comment, read the description, unless you are a dog, a confidante or a leftist, then fuck it out. None of us was intended to insult the Polish colors, and the fact that we had armbands on the shoulder should not hurt anyone, because we do not trample them, we are sober, etc. On the internet any guy has a voice, so we do not even care about your freak comments. Greetings to all normal people around the world, fight the system in every way possible! Hooligans always together.

 


TenTypP
 
Data pliku video: 2015-03-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola