Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Festyn Międzypokoleniowy

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Szydłowieckie Centrum Kultury - Zamek oraz Mazowieckie Stowarzyszenie Integracja, zapraszają na Festyn Międzypokoleniowy. Jego celem jest podtrzymywanie płaszczyzny porozumienia pomiędzy starszymi a młodszymi. Świadomi wszystkich różnic w zakresie struktury instytucjonalnej, otoczenia technologicznego i czasu, w którym tworzyło się swoje systemy wartości, nie powinniśmy oddalać się ani od tradycji ani od nowoczesności, lecz aktywnie współdziałać, zmierzając ku dobru całego społeczeństwa. Dlatego też w trakcie imprezy odbędzie się spotkanie w ramach programu ASOS 2018 pod hasłem "Aktywny Senior w XXI wieku", finansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Na scenie znajdującej się na dziedzińcu zamkowym, zobaczymy słynny duet. Alicja Majewska wspólnie z kompozytorem Włodzimierzem Korczem, zaśpiewa swoje największe przeboje. Towarzyszyć im będzie kwartet smyczkowy "Opera Quartet" Warszawskiej...

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/139228/festyn_miedzypokoleniowy
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola