Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cyfryzacja nam nie straszna

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Okres realizacji: 1.12.2017 – 30.06.2018 Wsparcie dla 7 JST z województwa mazowieckiego w ramach POWER na lata 2014-2020 Cel projektu: Celem projektu jest podniesienie jakości usług oraz monitorowanie procesu świadczenia usług w obszarach: podatki i opłaty lokalne oraz zarządzanie nieruchomościami w 7 JST woj. mazowieckiego. Beneficjenci: Wsparcie kierowane jest do 7 gmin woj. mazowieckiego – Brwinów, Jakubów, Kotuń, Mirów, Radzymin, Stanisławów, Żabia Wola oraz minimum 97 pracowników ww. JST. Działania: - elektronizacja procesu obsługi podatkowej, świadczenia usług, ewidencjonowania nieruchomości oraz zautomatyzowanie rozliczeń - wzrost dostępności do informacji oraz rozwiązania usprawniające załatwianiu spraw w urzędzie, w tym skrócenie czasu obsługi - rozwiązania usprawniające zarządzanie nieruchomościami - wzrost kompetencji kadr JST - stałe doskonalenie i monitorowanie satysfakcji klientów oraz jakości świadczenia usług Planowane efekty projektu: Ogólna poprawa funkcjonowania JST, w tym zwiększenie efektywności zarządzania w obszarach podatki i nieruchomości oraz wdrożenie rozwiązań, które uczynią gminę przyjazną mieszkańcom, przedsiębiorcom i inwestorom.   Wartość projektu: 1 336 821,60 zł w tym dofinansowanie z UE: 1 088 781,60 zł Nr umowy: POWR.02.18.00-00-0017/17 Instytucja Zarządzająca: MSWiA

Pełna treść wiadomości na: mirow.pl/index.php/item/473-cyfryzacja-nam-nie-straszna
mirow.pl, Źródło artykułu: mirow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola