Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bractwo św. Jana Pawła II w Szydłowcu

 
W niedzielę 2 kwietnia 2017, podczas wieczornej mszy świętej w kościele św. Zygmunta w Szydłowcu odbyła się inauguracja bractwa św. Jana Pawła II. Bractwo skupia w swoich szeregach mężczyzn, póki co jest ich sześciu. Inauguracja odbyła się w 12. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. ................................................................ naszszydlowiec.pl ul. Jana Kilińskiego 13, 26-500 Szydłowiec mail: redakcja.naszszydlowiec malpka gmail.com tel: 505-279-825 Facebook ➭ facebook.com/NaszSzydlowiecPortal YouTube ➭youtube.com/naszszydlowiec Instagram ➭ instagram.com/naszszydlowiecportal Twitter ➭ twitter.com/m_banaszczyk Playlisty: "Twarzą w Twarz" ▶️ bit.ly/TwTPlaylist "Wydarzenia" ▶️ bit.ly/WydarzeniaPlaylist "Kultura" ▶️ bit.ly/KulturaPlaylist "Samorząd" ▶️ bit.ly/SamorządPlaylist "Sport" ▶️ bit.ly/SportowaPlaylist "Kościół" ▶️ bit.ly/KościółPlaylist

 


NaszSzydlowiecTV
 
Data pliku video: 2017-04-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola