Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Agregat prądotwórczy w DPSie

Data publikacji: 2010-10-15, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W takim miejscu jak Dom Pomocy Społecznej, gdzie mieszkają starsi, schorowani ludzie, brak prądu jest bardzo dokuczliwy. Tak jak to miało miejsce trzy lata temu, gdzie skutkiem srogiej zimy, było m.in. zerwanie linii wysokiego napięcia. Przez trzy dni, ośrodek odcięty był od prądu. Prąd to światło, ale też ciepło, funkcjonowanie wszystkich urządzeń. Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Łaziskach zyskał agregat prądotwórczy. Przy odbiorze miejsca garażowania i podłączenia agregatu, 11 października, byli obecni Starosta Szydłowiecki Włodzimierz Górlicki, Wicestarosta Roman Woźniak, Członek Zarządu Powiatu Adam Wlazło, Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego Adam Włoskiewicz oraz Dyrektor DPS Andrzej Mularczyk. W trakcie odbioru dokonano próbnego przełączenia na zasilanie awaryjne całego obiektu. Agregat prądotwórczy ZPW60DTKEZ wraz z przyczepą ciężarową typu P075T zostały zakupione z budżetu powiatu....

Pełna treść wiadomości na: szydlowiecpowiat.pl/wiadomosci/590/wiadomosc/87963/agregat_pradotworczy_w_dpsie
szydlowiecpowiat.pl, Źródło artykułu: szydlowiecpowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szydłowiecki

  Powiat szydłowiecki - stolicą powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest Szydłowiec. Sam powiat został odnowiony w wyniku reformy z 1999 roku. Do powiatu należą gminy: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.

  Na miejsce dostaniemy się drogą krajową nr 7 i wojewódzką 727.

  Turystyka jest tu jedną z elementów gospodarki, obok dominującego rolnictwa i przemysłu z handlem na dalszych miejscach. Czas minie tu zarówno na zwiedzaniu zabytków, jak i obcowaniu ze środowiskiem naturalnym. Na szczególną uwagę zasługuje zabudowa Szydłowca. Monumentalne budowle w postaci kościoła farnego, zamku i ratusza trzeba koniecznie zobaczyć! Po zwiedzaniu stolicy zawitajmy na południe. Są tam liczne rezerwaty, lasy i tereny rekreacyjne. Drzewa w nich występujące dorastają nawet do 9 m wysokości. Na koniec polecamy przejażdżkę rowerem na jednym z 10 szlaków.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola